Záloha poprvé remizovala, na čele tabulky ale zůstává

Lovosická záloha poprvé v jarní části ztratila body, když na půdě Mladé Boleslavi pouze remizovala.

16. kolo 2.liga muži SZČ:

TJ AŠ Mladá Boleslav – HK FCC Město Lovosice B
  31:31 (17:14)

Do utkání v Mladé Boleslavi jsme vyjížděli s velmi skromnou sestavou. K několika zraněným hráčům přibyli i hráči s jinými povinnostmi. Výsledek byl nakonec takový, že jsme vycestovali na utkání s jediným hráčem na střídání.

Po velmi dobrém vstupu do utkání, kdy jsme vedli 5:2, nám přestalo být přáno. Začali jsme dělat hloupé technické chyby, a když se v 12 minutě zranil Pavel Pěkný, soupeř nás začal přehrávat. Po zbytek utkání, jsme tahali za kratší konec. V postupném útoku jsme tápali. Domácí obrana byla velmi agresivní a hrála mnohdy na hranici pravidel. Lovci však zbraně nesložili a dokázali minutu před koncem vyrovnat. Domácí dokázali skórovat pouze již po čase a Lovcům se tak podařilo uhájit nerozhodný stav.

Mladá Boleslav není pro Lovosice B zrovna oblíbený soupeř a je to vůbec poprvé, kdy vezeme z jejich půdy nějaké body. Vzhledem ke stavu kádru považujeme získaný bod za úspěch.

Utkání sebou nese ještě jednu smutnou zprávu. Michal Smetana musel po utkání kvůli problémům se srdcem navštívit Mladoboleslavskou nemocnici, kde ještě následující dvě noci zůstal. Znamená to, že se s největší pravděpodobností jednalo o jeho poslední házenkářské utkání. Děkujeme Smetymu za předvedené a výkony a přejeme mu hodně štěstí a zdraví do dalších let.

Naše sestava a střelci: Jiří Gűnl – Michal Smetana (2), Jiří Kalík (10), Radek Provinský (6), Petr Čepelák (4), Tomáš Barth (6/1), Jakub Škromach (3) a Pavel Pěkný

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: