Ze Zubří nevezou dorostenci žádný bod

Oba týmy dorostu se o víkendu vypravily ke svým zápasům do Zubří. Mladší dorost vysoko svému soupeři podlehl, starší dorost s mladšími dorostenci v sestavě statečně vzdoroval.

1.liga mladšího dorostu:

HC Zubří – HK FCC Město Lovosice
47:23 (24:10)

Domácí začali lépe a dostali se brzy do vedení. Po oddechovém čase se naši hráči zklidnili, začali se více soustředit, avšak nám to nepomohlo a domácí si vytvořili dostatečný náskok. Ten bohužel do přestávky postupně navýšili až o čtrnáct branek.

Ve druhé půli se obraz hry bohužel nezměnil. Jen stěží jsme doháněli velký brankový rozdíl. I přes to, že Lovci bojovali statečně, bohužel jsme neměli šanci kvalitního soupeře přehrát. Utkání skončilo za stavu 47:23.

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce haly Chemik 15.12.2018 od 9 hodin proti Jičínu.

Sestava a branky Lovců: Tietze,Škaloud – Ciesla 6, Štolba 3, Chotěborský 3, Bareš 1, Lukáč 4, Lopata 1, Bednařík 2, Vodička 3.

1.liga staršího dorostu:

HC Zubří – HK FCC Město Lovosice
39:35 (21:17)

Od začátku zápasu sledovali diváci velmi vyrovnaný boj. Prvních pět minut jsme dokonce zápas měli v naší režii (2:4). Poté nás domácí celek začal dotahovat. V závěru 1. poločasu se soupeř ale ujal vedení 21:17.

Druhá půle pokračovala stejně. Netrpělivou střelbou a technickými chybami jsme domácím pomohli udržet brankový rozdíl. Po oddechovém čase jsme zpřesnili útok, ale bohužel čtyřbrankové manko se nám již nepodařilo dotáhnout (39:34).

Pochvala patří určitě celému týmu zejména, ale mladším dorostencům kteří pomohli zastoupit starší dorost který nastupoval ve velkém oslabení.

Další utkání odehrajeme na domácí palubovce 15.12.2018 od 10:45h proti Jičínu.

Sestava a branky Lovců: Tietze, Škaloud – Holubec 8,Ciesla, Kupa 10, Štolba, Trkovský 8, Bareš, Bednařík 1, Chotěborský, Lopata, Kovář 8, Lukáč.