To nejlepší nakonec

V Lovosicích proběhl v sobotu 8. prosince tradiční turnaj minižáků O pohár Města Lovosice. Jednalo se asi o nejpovedenější turnaj v 18-ti leté historii akce.

18.ročník turnaje minižáků – O pohár Města Lovosice, 8. 12. 2018

Turnaje se zúčastnily dlouhodobě výborné týmy z České republiky: Dukla Praha, Talent Plzeň, Loko Louny, HBC Jičín, HK FCC město Lovosice, HK Náchod. Turnaj byl velmi vyrovnaný a všechny zápasy byly dramatické a vlastně mohl vyhrát každý. Lovosice porazily jako jediné v první části turnaje Duklu, která turnaj vyhrála. Druhé Louny prohrály s Jičínem a Duklou, Lovosice prohrály s Louny a Plzní, atd. Špička v kategorii mini 6+1 je v České republice velmi široká. Šest účastníků se v první části turnaje po hře každý s každým 1×12 min rozdělilo na dvě trojky. První tři: Dukla, Louny a Lovosice a druhé tři: Plzeň, Jičín a Náchod. Ve druhé části turnaje hrála první skupina o velký pohár a velké medaile, druhá skupina o malý pohár a malé medaile. Každý hráč si vybojoval medaili a vítězové skupin poháry. Všechna družstva dostala od pořadatelů dětské šampáňo a na závěr se provedl vánoční přípitek všech hráčů a trenérů. Lovosičtí se ve velmi silné konkurenci neztratili. Nejlepší výkon podali v základní části turnaje s Duklou a s Jičínem. Nedařilo se tradičně v zápase s Louny, s Plzní se prohrálo víceméně smůlou a s Náchodem po slušném výkonu jsme bezpečně vyhrály. Výkon Lovosic potěšil trenéry a i když nebyl bez chyb,je vidět že se výkonnost týmu zvyšuje.

Sestava Lovosic: Skalický, Heřmanovský, Kratochvíl, Pfleger, Hemerka, Kamaryt, Šenk, Urban, Cybulka, Fiedler, Šindela, Chomát.

Všem uvedeným hráčům děkují trenéři za pěkné rozloučení se závodní sezonou 2018.

Lovosice 9.12.2018

Trenéři: R.Jelínek, F.Čech, J.Šváb