Vyrovnaný turnaj v Podkrušnohorské lize minižáků

Nejvyrovnanější turnaj v dějinách Podkrušnohorské ligy se odehrál o víkendu 4. 11. v hale Chemik Lovosice. Žádný tým neodjel domů bez zisku bodů.

Podkrušnohorská liga mini 1018 – 2019, Lovosice 4. listopadu

Nejvyrovnanější turnaj v dějinách Podkrušnohorské ligy se odehrál o víkendu 4. 11. v hale Chemik Lovosice. Žádný tým neodjel domů bez zisku bodů a tak se potvrdil předpoklad, že letošní soutěž bude velmi vyrovnaná. Turnaj vyhrálo družstvo DHK Most s jednou porážkou v zápase s Baníkem Most, který naopak získal pouze tyto dva body a skončil celkově pátý.

Na druhém až čtvrtém místě se ziskem 4 bodů rozhodovalo o pořadí skóre. Druhé Lovosice (+12), třetí Louny (+7), čtvrtý Chomutov (- 10). Na celkovém pořadí soutěže se nic nezměnilo. Poslední podzimní turnaj se bude hrát 2.12. v Lounech.

Výsledky zápasů turnaje:

DHK : Louny 12:10, Baník Most : Louny 11:17, Lovosice : Louny 7 : 11, Chomutov : Louny 10:9, Baník Most : DHK 10 : 9, Lovosice : DHK 9:10, Lovosice : Baník 14:2, Chomutov : DHK 4: 13, Chomutov : Baník Most 18:16, Chomutov : Lovosice 7:11.

Lovosický tým začal turnaj velmi špatně, výkon v zápase s Louny byl bezkrevný a zcela bez nasazení. Nenašel se hráč, který by ostatní strhl k větší bojovností a vůli po vítězství. Ve druhém zápase s DHK byl zájem o hru lovosických hráčů o něco lepší, avšak nejistota pramenící z malého soustředění byla příčinou zbytečných nepřesností a chyb a přinesla další těsnou porážku se soupeřem, který byl k poražení. Po důrazné domluvě se ve druhé polovině turnaje výkon Lovosic značně zlepšil a konečně tým mini Lovců předvedl, jak je schopen hrát, když hraje dle svých schopností. Takže konec dobrý, všechno dobré – trenéři mohli být poprvé v letošní sezoně celkem spokojeni a tým zaslouží pochvalu za druhou polovinu turnaje.

Sestava Lovosic: Skalický, Heřmanovský, Kulíšek, Pflegr, Kratochvíl, Kylíšek, Cibulka, Sedláček, Klitschová, Šenk, Kamaryt, Urban, Hemerka, Chomát.