První vítězství mladšího dorostu

Mladší dorostenci hráli v sobotu 10.11.2018 proti Liberci a podařilo se jim v soutěži vybojovat první dva body.

1. liga mladšího dorostu:

Liberec Handball – HK FCC Město Lovosice
36:37 (17:20)

Vstup do utkání se nám nevydařil tak, jak jsme si představovali. Prvních 15 minut jsme tahali za kratší konec a dovolili soupeři odskočit na rozdíl čtyř branek. Právě v tuto chvíli jsme se probrali a sérií tří gólů v řadě se nám podařilo náskok soupeře zúžit na pouhou jednu branku. Náš tlak na soupeře dále pokračoval a díky tomu jsme se dostali do vedení. Do šaten jsme odcházeli za stavu 20:17 pro nás.

Ve druhém poločase jsme si chtěli vypracovat větší brankový rozdíl a v „poklidu“ si dojít pro naše první vítězství. Největšího rozdílu ve skóre se na podařilo dosáhnout ve 48. minutě a to 32:27. V tu chvíli jakoby jsme se začali strachovat o výsledek a vytvářeli jsme zbytečné chyby jak v útoku, tak i v obraně. Naštěstí pro nás se soupeři podařilo umazat náš náskok pouze o tři branky. Posledních 5 minut jsme si už zvládli pohlídat a soupeř tak v posledních sekundách utkání pouze skóre kosmeticky upravil na 37:36 pro nás.

Mladší dorost tak vybojoval svou první a důležitou výhru v této sezóně. Další utkání odehrajeme v naší hale Chemik 18.11.2018 od 12.00 s týmem TJ Náchod.

Sestava a branky Lovců: Tietze, Škaloud – Ciesla 6, Tomášek, Bareš 2, Chotěborský 7, Bereš 1, Šuma 2, Lukáč 7, Kuliš 7, Lopata 3, Bednařík, Šmíd 2.