Mladší žáci na turnaji v Hostivicích

V sobotu 3. listopadu 2018 sehráli mladší žáci úvodní turnaj dlouhodobé soutěže v Hostivicích.

Dlouhodobá soutěž ml. žáků.

Soutěž je rozdělena na 5 turnajů v zimním období, účastníky jsou týmy Loun, Mostu, Jičína, Strakonic, Lovosic a Hostivic. V úvodním turnaji se nejvíce dařilo hráčům Loun, kteří turnajem prošli bez porážky, 2.místo obsadilo družstvo Jičína a na 3.místě se umístili chlapci z Lovosic, kteří v přímém zápase o bronz porazili domácí Hostivice. Hrací doba 2×12 minut.

Výsledky Lovosic:

Lovosice – Strakonice 14 : 7 (10:6 )
V úvodu turnaje jsme se utkali s vedoucím týmem Jihočeského kraje. Po divokém začátku (3.min 3:3) kluci soupeře začali přehrávat. Do druhého poločasu nastoupila druhá šestka a výbornou obranou nedovolila soupeři téměř nic. Střelecky se prosadilo 7 hráčů.

Lovosice – Most 19 :9 (11:9 )
V utkání s tradičním soupeřem v 1. poločase obě družstva hlavně útočila a téměř vůbec nebránila. Ve druhém poločase Lovosice zlepšili obranu, také hra v útočné polovině se více dařila a výborný Šírek za svá záda nic nepustil. Střelecky se prosadilo 8 hráčů.

Lovosice – Jičín 8 : 11 ( 4 :6 )
Nejhorší výkon na turnaji znamenal zbytečnou porážku. Soupeř byl neustále ve vedení a naši hráči vyráběli spoustu technických chyb (celkem 14), ani v útoku se nám nedařilo. V 17. minutě jsme snížili na 7:8, ale více se nám již nepodařilo. Veliké zklamání.

Lovosice – Louny 10:13 ( 5:7 )
Začátek zápasu byl katastrofální (3. minuta 0:3). Pak Lovosice zlepšily obranu a hra se vyrovnala, (21.min 10:10). Závěr se nám nepovedl, na soupeřovy 3 branky jsme nedokázali odpovědět. Výborný výkon v obraně po většinu utkání nestačil, pár hluchých chvil soupeř trestal. Střelecky se prosadil pouze Buryánek a Křížek a to je ve vyrovnaném utkání málo.

Lovosice – Hostivice 16 :10 ( 7:6 )
Tradičně se nám nepovedl úvod zápasu (5. min 2:5). V dalším průběhu zavřel bránu Toužimský, střelecky se prosazoval Šenk a zápas měl jasného favorita. Ve druhém poločase jsme soupeři nedovolili téměř nic a konečné skóre odpovídá průběhu hry.

Družstvo podalo v turnaji průměrný výkon. Škoda utkání s Jičínem a Louny, při standardním výkonu mohlo dosáhnout na lepší výsledek. Střelecky družstvo táhl Buryánek, herně výborně Křížek. Srba dokázal uvolňovat spoluhráče přesnými nahrávkami, v pivotu odehráli dobrý turnaj Palán a Trefný. V brance se dařilo více Šírkovi, všichni hráči dokázali vstřelit minimálně tři branky.

SESTAVA: ŠÍREK, TOUŽIMSKÝ – BURYÁNEK, KŘÍŽEK, SRBA, TREFNÝ, PALÁN, KREJZA, ŠENK, DUREK, GEBHART Stanislav, GEBHART Jakub, HRABÁNEK, TOMAN,

Trenéři: Vodička, Holata, Hron, Trefný