Lovecká rezerva poprvé v sezóně bez bodů

V neděli 4. listopadu jsme na domácí půdě přivítali celek z Libčic. Tímto utkáním bohužel skončila naše šňůra vítězných zápasů a v soutěži jsme poprvé prohráli.

6. kolo 2. ligy mužů SZČ: 

HK FCC Město Lovosice „B“ – Sokol Libčice nad Vltavou
29:30 (12:16)

Do utkání jsme vůbec nevstoupili špatně, když jsme hned z kraje zápasu šli do vedení 4:1. Soupeře jsme tím však nezaskočili, protože ten svojí rozvážnou a trpělivou hrou náš náskok umazal. Libčice disponovaly silnou obranou a kvalitním výkonem brankáře, to nám dělalo velké problémy. První poločas jsme nezvládli především kvůli špatné obraně, kdy jsme nebyli schopni pohlídat spolupráci spojek s pivotem.

Do druhé půle Lovci vstoupili opět lépe než náš soupeř. Libčice však dokázaly dlouho držet míč v útoku a tak se nám jejich náskok těžce mazal. Přesto jsme na chvilku dokázali skóre pět minut před koncem překlopit na naši stranu. Bohužel jsme pak vyprodukovali několik technických chyb. Libčice nakonec dovedly zápas do vítězného konce, když vítěznou branku vstřelily 2 sekundy před koncem střelou z prostoru spojky.

Pro Lovce je to tak první ztráta bodů v sezóně a je škoda, že přišla na domácím hřišti. Sérii čtyř domácích utkání v řadě tak končíme tou nejtěsnější porážkou 29:30.

Sestava a střelci Lovců: Gebur, Günl – Dlouhý, Škromach, Kupa 4/1, Karlovec 3, Černý 7, Konárik 1, Timko, Durček, Stach 3, Hrdlička L., Pěkný 6/6, Kovář 3.

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: