Záloha veze z Mostu vysoké vítězství

V neděli 30.9. zajížděla naše mužská rezerva na horkou půdu do Mostu. Utkání startovalo 15 minut po poledni a Lovci si na svém soupeři pochutnali, když zvítězili rozdílem 15 branek.

2. kolo – 2.liga muži SZČ:

HK Baník Most – HK FCC Město Lovosice B
16:31 (10:15)

Prvních dvacet minut byl zápas poměrně vyrovnaný, i když jsme udržovali zhruba dvoubrankové vedení. Celý zápas jsme předváděli velice disciplinovanou a kvalitní obranu, kdežto soupeř se na každý brankový úspěch hodně nadřel, což ho stálo více sil a postupně se hra překlopila na naší stranu. Do konce první půlky zápasu jsme konečně domácí setřásli a odcházeli do šaten s pětibrankovým rozdílem.

Na začátku druhého poločasu se Most naposledy nadechl ke vzdoru a umazal rozdíl na dvě branky. To bylo z jejich strany vše. Pak už se naše hra, podpořena kvalitním výkonem brankáře, zpřesnila a skóre zápasu se zastavilo na konečných 31:16.

Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnou a kvalitní hru. Nadstandardně kvalitní výkon předvedl David Karlovec (rodák z Mostu), který byl zejména v útočné fázi velice produktivní a pak Jirka Gűnl, ten v druhém poločase za svá záda moc míčů nepustil.

Naše sestava a střelci: Jiří Gűnl, Arpád Gebur – Jakub Škromach (1), David Karlovec (9/3), Radek Provinský (1), Lukáš Černý (5), Michael Konárik (3), Jaroslav Timko, Patrik Stach (6), Lukáš Hrdlička (3), Pavel Pěkný (1) a Václav Kovář (2).

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: