Záloha i nadále bez porážky

V neděli 7.10. jsme v naší hale Chemik přivítali tým Košutky Plzeň, který ve dvou kolech neznal hořkost porážky a to jsme rozhodně chtěli změnit.

3. kolo 2. liga mužů SZČ:

HK FCC Město Lovosice B – TJ Košutka Plzeň
30:26 (15:13)

Do zápasu jsme nastoupili se skromnou sestavou, jelikož kluci nastupující do zápasů B týmu odcestovali jako členové sestavy našeho áčka, které nastupovalo k zápasu v Novém Veselí. Z toho důvodu byl tým z poloviny tvořen staršími dorostenci, kteří měli v nohách už zápas za svou kategorii. O to je vítězství cennější, protože kluci odevzdali maximum a dokázali, že jsou po kondiční stránce velice dobře připraveni.

Zápas byl vyrovnaný téměř po celý průběh. Lovci v prvním poločase sice nepředváděli dobrou obranou hru, ale naštěstí se celkem snadno dostávali do brankových příležitostí, které dokázali proměňovat. Dalším plusem je pak naše velice kvalitní brankářská dvojice, tak jak v minulém kole byl famózní Gűnl, toto kolo si pro sebe ukradl Arpád Gebur, který tým podržel výbornými zákroky. Kdyby se vyhlašovala sestava kola, jistě by v ní figuroval. V útočné fázi jsme dominovali rychlostí a hbitostí a dokázali si tak vytvořit spousty ložených příležitostí, které jsme proměnili. Náš soupeř se postupem času začal ze hřiště vytrácet a Lovci už si v klidu došli pro další dva body za výhru 30:26. Naše juniorka je po třech kolech bez ztráty kytičky a okupuje tak první příčku soutěže.

Další kolo čeká na naši zálohu v neděli 14. října, kdy znovu v domácím prostředí přivítáme rezervu pražské Dukly.

Naše sestava a střelci: Jiří Gűnl, Arpád Gebur – Jiří Dlouhý, Jakub Škromach, Jan Durček (3), Radek Provinský (10/1), Lukáš Černý (10/3), Jan Heřmanovský, Jaroslav Timko (4), Václav Kovář (3) a Jakub Donát.

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: