Další vítězství našeho „B“ týmu

I nadále s plným bodovým ziskem figuruje lovosická záloha ve své soutěži, když v pátém kole druhé ligy porazila celek Mladé Boleslavi.

5. kolo 2. liga muži SZČ: 

HK Lovosice „B“ – Mladá Boleslav
34:31 (18:17)

V neděli 28. října byl naším soupeřem celek z Mladé Boleslavi. Hosté dlouhodobě patří k lepším týmům druhé ligy mužů a to se ukázalo i v nedělním střetnutí.

Zápas byl vyrovnaný a v prvním poločase jsme nedokázali soupeři odskočit. Hlavním důvodem byla slabá defenziva Lovců. Velké problémy nám dělala především boleslavská spolupráce spojek s pivotem. První poločas tak skončil přestřelkou 18:17.

Do druhé půle jsme si ujasnili taktiku, především v obranné fázi. Vstup do druhého poločasu byl z naší strany výborný, soupeř se trápil v útoku a my ho trestali rychlými protiútoky. Díky tomu jsme si rychle vybudovali vedení 23:18. Bohužel pro nás, od toho to stavu nám zvlhl střelný prach, přestali jsme proměňovat jasné brankové příležitosti a soupeř se tak znovu dostal do hry. Nakonec jsme však utkání dokázali udržet a potvrdili tak roli lídra soutěže.

V zápase se individuálně blýskl Kovář, který byl svým dravým pohybem nejúčinnější zbraní našeho týmu a soupeř nenašel recept, jak ho ubránit. Jeho 10 vstřelených branek a výborná spolupráce s ostatními spoluhráči byla klíč k našemu vítězství 34:31.

Naše sestava a střelci: Günl, Hrdlička – Škromach, Karlovec 5, Provinský 1, Černý 10/2, Konárik 4, Timko, Stach 2, Hrdlička L. 2, Kovář 10.

Kategorie: aktuality, tým "B" Rubriky: