HK Lovosice pořádá zájezd na utkání Bundesligy!

Již potřetí pořádá náš klub zájezd na utkání německé házenkářské Bundesligy. Po úspěšných dvou předchozích ročnících tak znovu vypravíme autobus do Berlína.

Zájezd na utkání HBL – 15. dubna

Klub HK FCC Město Lovosice organizuje pro všechny fanoušky házené (přednostní možnost přihlášení mají členové HK Lovosice) zájezd na utkání HBL. Jedná se o zápas hraný v Berlíně v neděli 15. dubna, ve kterém se představí berlínské Lišky včetně našeho brankáře Petra Štochla proti týmu Frisch Auf! Göppingen. Utkání slibuje vedle diváckého zážitku skvělou házenkářskou podívanou a jedinečnou atmosféru německé bundesligy.

Termín utkání: 15. dubna, Füchse Berlin – Frisch Auf! Göppingen*
*čas utkání ještě není stanoven (varianta 12:30 a 15:00 podle dohody s TV)

Cena zájezdu: 750 Kč
(v ceně je vstupenka – jedná se o lístky 3.kategorie a doprava Lovosice-Berlín-Lovosice).

Odjezd autobusu bude z Lovosic (65km po D8 směr Teplice, cca 30minut z Prahy, dostupno vlakovým i autobusovým spojením z Prahy) v dopoledních/ranních hodinách v neděli 15. dubna, odjezd z Berlína po skončení utkání. Zájemci se mohou hlásit na emailu lucie@hazenalovosice.cz .

Protože je zájezd prioritně oranizován pro členy klubu, nabízíme přednostní možnost se na zájezd přihlásit pro hráče HK Lovosice, jejich rodiče a lovosické fanoušky. V případě zájmu zasílejte svoje přihlášky na email lucie@hazenalovosice.cz. Možnost přednostního přihlášení je pro členy HK Lovosice do 18. února, po tomto termínu pak bude zájezd zpřístupněn veřejnosti. Připomínám, že se jedná již o třetí takový výlet do Berlína, naposledy jsme vypravili dva autobusy a zájem “zvenku” byl veliký.

Upozorňujeme všechny zájemce, že v rámci přihlášky bude vybíráno 400Kč jako záloha (pokud se nakonec zájezdu nezúčastníte a vaše místo neobsadí jiný zájemce, je to záloha NEVRATNÁ). Později pak budeme vybírat doplatek do plné ceny zájezdu.

Zájezdu se mohou zúčastnit všichni hráči klubu i jejich rodiče. V případě hráče mladšího 15ti let je potřeba mít zajištěn doprovod (starší kamarád, trenér)!

Pokud potřebujete k zájezdu jakékoliv informace, prosím pište na výše uvedený email.

Maximální termín pro přihlášení na zájezd je do 30. března.

Upozornění: zájezd se uskuteční jen při naplnění kapacity autobusu! Proto neváhejte, domluvte se se svými kamarády a pojeďte s námi vstříc jedinečnému házenkářskému zážitku. Samozřejmě platí i druhá varianta, že kapacita bude vyprodána, tak jako tomu bylo v rámci minulých výjezdů.