2. LITOMĚŘICKÁ ŠKOLNÍ LIGA

DIVIZE 1 - ČDIVIZE 1 - MDIVIZE 2 - ČDIVIZE 2 - M

Červená skupina – průběžné pořadí

  TÝM Z V R P SKÓRE +/- G B
1. HAPPY BOYS LIBOCHOVICE 5 4 1 0 84:55 29 9
2. STŘELCI TEREZÍN 5 3 0 2 76:66 10 6
3. HC DRACI TŘEBENICE 5 0 2 3 61:86 -25 2
4. CHICKADEES ČÍŽKOVICE 3 0 1 2 34:48 -14 1

Modrá skupina – průběžné pořadí

  TÝM Z V R P SKÓRE +/- G B
1. ACS MEDVĚDI LIBOCHOVICE 3 3 0 0 27:13 14 6
2. ŠIKULOVÉ TEREZÍN 3 2 0 1 25:10 15 4
3. TYGŘI LIBOCHOVICE 3 1 0 2 14:19 -5 2
4. STRARS LIBOCHOVICE 3 0 0 3 12:36 -24 0

Červená skupina – průběžné pořadí

  TÝM Z V R P SKÓRE +/- G B
1. ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE 6 6 0 0 114:62 52 12
2. VALOUNI LITOMĚŘICE 6 2 1 3 90:92 -2 5
3. SRŠNI LITOMĚŘICE 6 1 2 3 86:87 -1 4
4. MAMUTI LITOMĚŘICE 6 1 1 4 54:103 -49 3

Modrá skupina – průběžné pořadí

  TÝM Z V R P SKÓRE +/- G B
1. DELFÍNI LITOMĚŘICE 6 6 0 0 116:42 74 12
2. BÍLÍ TYGŘI LIBOCHOVICE 6 3 0 3 68:63 5 6
3. PUMY LITOMĚŘICE 6 1 1 4 58:75 -17 3
4. BORCI LITOMĚŘICE 6 1 1 4 48:109 -61 3
TURNAJEREALIZAČNÍ TÝMŠKOLNÍ TRENÉŘIROZHODČÍ

LITOMĚŘICKÁ ŠKOLNÍ LIGA

  • 02.12.2014 – ZŠ U Stadionu Litoměřice
  • 05.12.2014 – SH Hala Chemik Lovosice
  • 16.01.2015 – ZŠ U Stadionu Litoměřice
  • 23.01.2015 – SH Hala Chemik Lovosice
  • 16.02.2015 – ZŠ U Stadionu Litoměřice
  • 27.02.2015 – SH Hala Chemik Lovosice
  • 17.03.2015 – ZŠ U Stadionu Litoměřice
  • 26.03.2015 – SH Hala Chemik Lovosice
  • 27.03.2015 – SH Hala Chemik Lovosice
  • 16.04.2015 – SH Hala Chemik Lovosice
  • 17.04.2015 – SH Hala Chemik Lovosice
  • RHC CUP 28.05.2015 – SH Hala Chemik Lovosice

LIGA ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ

  • 12.12.2014 – SH Hala Chemik Lovosice

Šéfové školních lig:

Andrea Řezníčková – šéf litoměřické školní ligy
Miloš Vodička – šéf školní ligy českého středohoří

Lovosice

  • Marek Trefný – 1. ZŠ Lovosice
  • Artur Adamík – ZŠ Všehrdova
  • Vladimír Šuma – 3. ZŠ Lovosice
  • Jan Šváb – DDM Lovosice

Litoměřice

  • Roman Jelínek – ZŠ Havlíčkova Litoměřice
  • Miloslav Sýkora – ZŠ Čížkovice
  • Martina Týlová – ZŠ Čížkovice
  • Jaroslava Drbalová – ZŠ U Stadionu Litoměřice
  • Petr Malý – ZŠ Třebenice
  • Jan Fictum – ZŠ Libochovice
  • Kateřina Fujerová – ZŠ Terezín
  • Irena Loulová – ZŠ Na Valech Litoměřice
  • Jana Leníková – ZŠ Boženy Němcové Litoměřice
  • Jan Paleček
  • Pavel Pěkný
  • Jan Hrdlička
  • Tomáš Barth
  • Tomáš Hes
  • Jakub Kolomazník
  • Miloslav Sýkora
  • Martin Strnad